Malíři Praha

Natěrači a lakýrníci Praha

  • natěračské práce
  • nátěry fasád a konstrukcí
  • odolné nátěry proti kyselinám
  • montáže bezp. zámků a závor
  • odstraňení graffitti

Písmomalíř a grafik

  • písmomalířské práce
  • malby na zakázku
  • plastické modely
  • koláže
  • vitráže

Malířské práce

malíři prahaUž Vás nebaví dívat se na zašlou malbu na zdech nebo Váš byt potřebuje zkrátka změnu. Listujete časopisem o bydlení a říkáte si, že byste rádi zkusili vymalovat netradičně, moderně…? Nebo upřednostňujete tradiční vymalování?
Malířská firma Atlantisltd, Vám nabízí vymalování veškerých vnitřních prostor bytů, kanceláří, schodišť a podobně.
Potřebujete vymalovat ve firmě či ve Vaší restauraci? Nabídneme Vám italské dekorativní nátěry, které jsou pro vymalování těchto míst zvláště vhodné. Design antické zeminy je prestižní a moderní dekorací, která dodává půvab a mimořádnou krásu palácům historického italského umění.
Díky speciálním a jedinečným vlastnostem zemin získají stěny Vaší kanceláře či restaurace neopakovatelnou a nádhernou atmosféru.

Pro povrchovou úpravu interiérů je v dnešní době k dispozici velice široký výběr materiálů. Volit můžeme od obyčejné hlinkové barvy, která se v dnešní době používá již velmi zřídka, až po kvalitní difúzně otevřené a omyvatelné akrylátové barvy. Při naší práci používáme barvy jak tuzemských výrobců, tak i zahraniční výroby, přičemž klademe důraz na kvalitu spojenou s požadavky na finální povrch a možnosti zákazníka.
Mimo klasického malování provádíme nejrůznější dekorační malířské techniky, včetně těch nejnáročnějších, jako jsou např. benátské štuky nebo povrchové úpravy interiérů v antickém stylu, s možností doplnění o dekorační stropní rozety, ozdobné štuky, šambrány, sloupy atd.

Jsme schopni zrealizovat povrchovou úpravu jakéhokoliv interiéru dle požadavků investora. Ale ať už zvolíte jakýkoli způsob povrchové úpravy Vašich stěn, je třeba si uvědomit, že pokud chcete aby výsledek byl perfektní, je třeba před samotnou malbou či dekorací povrch připravit vyhlazením stěrkovou omítkou. Rozdíl mezi malbou na vyhlazeném podkladu proti malbě na například nepříliš dobře provedené či dokonce lokálně opravované štukové omítce je velice markantní. Toto je důležité zejména při rekonstrukcích interiérů a přestavbách. V případě novostaveb stojí za zvážení, zda aplikovat klasické omítky, nebo použít užitně podstatně výhodnější stěrkové omítky.

Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli najít to nejlepší řešení Vašich potřeb a představ při realizaci povrchové úpravy stěn ve Vašem interiéru s ohledem na možnou výši investice do tak nákladné činnosti jakou dokončování či rekonstrukce interiéru bezesporu je.

Zdarma poskytnutá konzultace, poradenská činnost, zaměření a vypracování cenové kalkulace je pro nás samozřejmostí.