Malíři Praha

Natěrači a lakýrníci Praha

  • natěračské práce
  • nátěry fasád a konstrukcí
  • odolné nátěry proti kyselinám
  • montáže bezp. zámků a závor
  • odstraňení graffitti

Písmomalíř a grafik

  • písmomalířské práce
  • malby na zakázku
  • plastické modely
  • koláže
  • vitráže

Lakýrnické práce

lakyrnici prahaNabízíme lakování a lakýrnické práce
V souvislosti s jinými rekonstrukčními pracemi vám naše firma může nabídnout i provedení lakování a lakýrnických prací, nátěr oken, zárubní, dveří.
I když v současné době poptávka po těchto pracích klesá – okna je ekonomičtější s výhledem do budoucnosti vyměnit a dveře se nahrazují novými s obložkovými zárubněmi – přece jen je nutné při rekonstrukci bytu minimálně obnovit nátěr topení a mnohdy je možné místo výměny zachovalejší dveře a zárubně natřít.
Lakování dveří, zárubní, oken, radiátorů
Pokud plánujete rozsáhlejší rekonstrukci vašeho bytu, mohu Vám zajistit v rámci základního balíku prací i lakování a lakýrnické práce. Nemusíte si tak pro práce menšího rozsahu shánět další dodavatelskou firmu na lakování. To je pro vás jednodušší organizačně, časově i finančně. V případě zájmu o provedení rekonstrukce bytu i včetně lakýrnických prací nás kontaktujte pro cenovou nabídku zdarma

Realizace lakýrnických prací patří mezi soubor stěžejních činností společnosti A-Colormal. Specialisté z technického vedení firmy poradí klientům ve výběru vhodných nátěrových hmot podle skutečnosti, zda se jedná o nátěry  v exteriéru nebo interiéru, samozřejmě vždy s přihlédnutím k požadavkům zákazníka. Rozdílné jsou nároky na povrchovou úpravu dveří, oken, příp. jiných částí v bytě, kancelářských či dílenských provozech anebo v reprezentačních prostorách a jiné na nátěr vrat garáže, zábradlí, okenního parapetu nebo zahradního altánu.

Zkušení a kvalifikovaní odborníci z technického vedení firmy stanoví správné technologické postupy podle materiálu a stavu podkladu, jedná-li se o zkorodovaný kov, poškozené dřevo nebo nové dveře. Vždy pečlivě dbáme na ekologické aspekty a zdravotní normy při použití nátěrových hmot v prostorách určených dětem, pro styk s potravinami a všude, kde by mohlo dojít k ohrožení zdraví. Podle požadavků doporučíme nátěrové hmoty syntetické, olejové, fermežové nebo vodouředitelné.

Tým našich kvalifikovaných pracovníků zrealizuje nátěry povrchů materiály v barvách podle vzorníků jednotlivých výrobců, kteří je průběžně aktualizují. Mezi naši nabídku patří dodávky a použití špičkových nátěrových hmot z nabídky tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů, zejména